Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6752
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarnodworski bal maskowy. Charytatywnie dla ekologii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 lutego 2012, 8:23
Aktualizacja: 8:23
Autor: Agrafka
Karnawałowe rytmy maskarady, w jedynie godnych ich renesansowych wnętrzach, uczta dla najwytrawniejszych podniebień, z rarytasami jadanymi na szlacheckich dworach, a o północy niespodzianka. Dwór Czarne w Jeleniej Górze zaprasza na bal maskowy w iście dworskiej oprawie.

Do końca karnawału już niewiele pozostało dni dlatego warto wybrać się na przebierane szaleństwo, które odbędzie się już 11 lutego w jeleniogórskim Dworze Czarne. O oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ.

- Na ten wieczór zaplanowaliśmy kilka atrakcji, które chcielibyśmy zachować w tajemnicy. Na pewno wybierzemy Królową i Króla Balu, bez tego bowiem żadna zabawa w karnawale nie może się obejść. Dlatego zachęcam każdego, by wybrał sobie fantazyjne przebranie. Im bardziej szalone, tym lepiej – mówi Elwira Trzcielińska, organizatorka imprez we Dworze Czarne.

Przy okazji dobrej zabawy w renesansowym zamku, goście będą mieli możliwość spełnienia dobrego uczynku. Cały dochód z balu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Kultury Ekologicznej wspierającej ochronę naturalnego środowiska oraz wypracowywanie modelowych rozwiązań w dziedzinie wspierania ludzi w sytuacjach kryzysowych. Bilet wstępu na imprezę wynosi 120 zł. Szczegółowych informacji oraz rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 503022533.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~znowu ściema 1-02-2012 9:24
dochód na rzecz fundacji?????? prędzej na długi fundacji..... muszą zapłacić rachunki bo niedługo im prąd wyłączą.... za mieszkanie na zamku trzeba płacić, ale z pieniędzy społeczności. wszystkie fundacje są jak księża, zbierają na tacę, a potem tracą kasę.... 120zł marnie się zapowiada! fundacja ekologiczna... śmiechu warta, a syn pana J. sklep z farbami otowrzył na tak pięknym zamku. Szkoda że nie wyremontowali pomieszczeń do zwiedzania dla turystów, a książki z biblioteki popalili.... Wstyd FUNDACJO wstyd!!!
~jasm 1-02-2012 9:54
jeśli impreza będzie na takim samym poziomie jak ta sylwestrowa to współczuję wszystkim, którzy nastawiają się na super zabawę. W salach dość chłodno, jedzenie - masakra(nawet kotlety z kurczaka potrafią schrzanić) muza, szkoda gadać - kolo z laptopem puszcza cienkie mp3 przez trzeszczące kolumienki. Dziękuję, nigdy więcej nie skorzystam.
rymcycymcy 1-02-2012 10:06
Zawsze jak pojawia się temat Dworu Czarne, to pojawia się jakiś zabawny komentator z dialogowego ip :) ...i opowiada fajne historyjki jak mu źle zrobili :)
~dialog 1-02-2012 10:50
połowa jeleniej góry korzysta z dialogu tak jak i ja w tej chwili.... Pomyśl trochę rymcymcym..... myślenie nie boli!!!!
~dorymcycy... 1-02-2012 13:19
rymcycymcy - czas zmienić operatora!!!dialog rulez
Piipi Jelonkowa 1-02-2012 13:32
~OJEJ ! .. na pewno beda fajni *mezczyzni ! /.. przyp. w maskach /
~Organizator 3-02-2012 11:38
Dziękuję za uwagi pod adresem organizatora Balu, którego reprezentuję. Pierwszy raz spotykam się z tak daleko idącą krytyką, niemniej jeszcze raz przyjrzę się naszemu sprzętowi nagłaśniającemu, tym razem w asyście zaprzyjaźnionego melomana o nadzwyczajnym słuchu. Jeśli okaże się, że głośniki są nieodpowiednie, niezwłocznie je wymienimy (choć dotąd żaden z występujących we Dworze muzyków nie zgłaszał najmniejszych zastrzeżeń). Co do menu, to każda zainteresowana osoba może spotkać się z naszym dworskim kucharzem, który chętnie zdradzi tajniki swego mistrzostwa: pasję, rzetelność i bezkompromisowość. Serdecznie zapraszam do kontaktu: 503022533.
~Kassandra 17-02-2012 20:35
Nad Dworem Czarne czarne chmury wiszą...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group