Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7330
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czarnodworski bal maskowy. Charytatywnie dla ekologii

Środa, 1 lutego 2012, 8:23
Aktualizacja: 8:23
Autor: Agrafka
Karnawałowe rytmy maskarady, w jedynie godnych ich renesansowych wnętrzach, uczta dla najwytrawniejszych podniebień, z rarytasami jadanymi na szlacheckich dworach, a o północy niespodzianka. Dwór Czarne w Jeleniej Górze zaprasza na bal maskowy w iście dworskiej oprawie.

Do końca karnawału już niewiele pozostało dni dlatego warto wybrać się na przebierane szaleństwo, które odbędzie się już 11 lutego w jeleniogórskim Dworze Czarne. O oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ.

- Na ten wieczór zaplanowaliśmy kilka atrakcji, które chcielibyśmy zachować w tajemnicy. Na pewno wybierzemy Królową i Króla Balu, bez tego bowiem żadna zabawa w karnawale nie może się obejść. Dlatego zachęcam każdego, by wybrał sobie fantazyjne przebranie. Im bardziej szalone, tym lepiej – mówi Elwira Trzcielińska, organizatorka imprez we Dworze Czarne.

Przy okazji dobrej zabawy w renesansowym zamku, goście będą mieli możliwość spełnienia dobrego uczynku. Cały dochód z balu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Kultury Ekologicznej wspierającej ochronę naturalnego środowiska oraz wypracowywanie modelowych rozwiązań w dziedzinie wspierania ludzi w sytuacjach kryzysowych. Bilet wstępu na imprezę wynosi 120 zł. Szczegółowych informacji oraz rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 503022533.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group