Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 4112
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Cyklobus Paserak wciąż kursuje

Piątek, 4 września 2015, 19:16
Aktualizacja: 19:18
Autor: KIS
Region: Cyklobus Paserak wciąż kursuje
Fot. Archiwum KIS
Do końca września w każdą sobotę kursuje 20–osobowy bus na trasie Karpacz – Kowary – Pomezni Boudy. Nazwa cyklobusu to PASERAK, który posiada przyczepkę na rowery. Cena, bez względu na ilość przystanków wynosi 8 zł za osobę dorosłą oraz 4 zł za dzieci, rower czy czworonoga. Można również płacić koronami czeskimi.

ROZKŁAD JAZDY CYKLOBUSA "PASERAK":

Pomezní Boudy / Przełęcz Okraj 9.00 16.00
Kowary – Park Miniatur – ul Zamkowa 9.28 16.28
Kowary – Dworzec – ul Dworcowa 9.32 16.32
Ściegny – Smażalnia Ryb Flipper 9.40 16.40
Karpacz Dolny 9.46 16.46
Karpacz – ul Parkowa 9.50 16.50
Karpacz – Biały Jar 9.54 16.54
Karpacz – Wang 9.58 16.58

Karpacz – Wang 10.00 17.00
Karpacz –Biały Jar 10.04 17.04
Karpacz – ul Parkowa 10.08 17.08
Karpacz Dolny 10.12 17.12
Ściegny – Smażalnia Ryb Flipper 10.18 17.18
Kowary – Dworzec – ul Dworcowa 10.26 17.26
Kowary – Park Miniatur – ul Zamkowa 10.30 17.30
Przełęcz Okraj / Pomezní Boudy 10.58 17.58

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
503
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group