• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 2:25
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 3769
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Cyklobus Paserak wciąż kursuje

Wiadomości: Region
Piątek, 4 września 2015, 19:16
Aktualizacja: 19:18
Autor: KIS
Fot. Archiwum KIS
Do końca września w każdą sobotę kursuje 20–osobowy bus na trasie Karpacz – Kowary – Pomezni Boudy. Nazwa cyklobusu to PASERAK, który posiada przyczepkę na rowery. Cena, bez względu na ilość przystanków wynosi 8 zł za osobę dorosłą oraz 4 zł za dzieci, rower czy czworonoga. Można również płacić koronami czeskimi.

ROZKŁAD JAZDY CYKLOBUSA "PASERAK":

Pomezní Boudy / Przełęcz Okraj 9.00 16.00
Kowary – Park Miniatur – ul Zamkowa 9.28 16.28
Kowary – Dworzec – ul Dworcowa 9.32 16.32
Ściegny – Smażalnia Ryb Flipper 9.40 16.40
Karpacz Dolny 9.46 16.46
Karpacz – ul Parkowa 9.50 16.50
Karpacz – Biały Jar 9.54 16.54
Karpacz – Wang 9.58 16.58

Karpacz – Wang 10.00 17.00
Karpacz –Biały Jar 10.04 17.04
Karpacz – ul Parkowa 10.08 17.08
Karpacz Dolny 10.12 17.12
Ściegny – Smażalnia Ryb Flipper 10.18 17.18
Kowary – Dworzec – ul Dworcowa 10.26 17.26
Kowary – Park Miniatur – ul Zamkowa 10.30 17.30
Przełęcz Okraj / Pomezní Boudy 10.58 17.58

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~pawlos 5-09-2015 19:36
I jak sie jedzie cyklobusem jakie wrazenia.
~GosiaM 5-09-2015 20:46
dzisiaj jechałam., Odczycie sardynki w puszce. Zainteresowanie takie,że w Kowarach Pan nie mógł nikogo więcej wziąć bo bus przepełniony. Dobrze,żer obiecał WRÓCIĆ PO RESZTĘ;)
~AEG 6-09-2015 8:55
Proszę bardzo jednak można a PKS bankrutuje z wysokimi cenami biletów
~do AEG 6-09-2015 18:22
Jakie wysokie ceny biletów? Kto ci bankrutuje? Chyba sam bankrutujesz. Jechałem tym busikiem na Okraj - mało miejsca, nogi trzeba trzymać pod brodą, pasażerów niewiele. Na dodatek opóźniony 20 minut. Już wolę nasz PKS który puszcza duże wozy, a bilety do Kowar są tańsze niż 8 zł (mimo że odległość większa).
~wołogór 7-09-2015 13:40
Ten bus jest zrobiony pod Czechów, a nie pod Polaków. Jak mam płacić 8 zł żeby dopiero w południe być na Okraju to wolę jechać naszym PKs-em wcześnie rano do Kowar Górnych i podejść sobie spacerkiem na przełęcz. Jestem dużo wcześniej i nie muszę się martwić czy mały bus mnie zabierze czy nie. Płacę mniej, a pólgodzinny spacerek dobry dla zdrowia. Z powrotem jeszcze lepiej bo cały czas z górki. Brawa dla naszego PKS-u że zrobili więcej kursów do Kowar Górnych i bilety tańsze niż kiedyś.
~ 7-09-2015 21:04
rowerem się jeżdzi a nie wozi
~joł do 21:04 7-09-2015 22:45
Niby tak ale to zależy jaki masz rower. Bo jak taki co jest zorientowany do jazdy w dół to taki "paserak" jest w sam raz. pozdro
~łojas 8-09-2015 16:01
W dół to hujalnoga a nie rower.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group