Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7029
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cykliści paradowali retro i… osobliwie

Wtorek, 28 maja 2013, 7:43
Aktualizacja: Środa, 29 maja 2013, 7:52
Autor: AP/ Angela
Jelenia Góra: Cykliści paradowali retro i… osobliwie
Fot. TED
Mimo przenikliwego zimna niemal setkę uczestników zgromadziła w tym roku V Parada Retro i Osobliwości, która odbyła się w niedzielę (26.05) w Jeleniej Górze. Byli nie tylko jeleniogórscy cykliści, ale i goście z innych miast. Przez ulewny deszcz nie dojechali Czesi.

Ci jednak, którzy dotarli bawili się świetnie. Po przyjeździe na Plac Piastowski na uczestników czekała kiełbasa na gorąco, przygotowana przez hotel Caspar. Nie zabrakło konkursów na strój i rower retro oraz na najbardziej kreatywny strój wśród osobliwości. Po wylosowaniu nagród dla wszystkich uczestników, parada w barwnym korowodzie przejechała na festyn z okazji Dnia Matki, odbywający się przy Parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach, gdzie uroczystym wjazdem zakończono paradę.

Zbigniew Leszek, jeden z organizatorów imprezy, dziękuje za ufundowanie pięknych nagród: prezydentowi miasta M.Zawile, Urzędowi Miasta Jelenia Góra, Hotelowi Caspar, Hotelowi pod Różami, przewodniczącemu Rady L. Wrotniewskiemu, Firmie Wydawniczej ADREM, Firmie budowlanej Dach Deker, M.Kafilkowi, kwiaciarni Aventa, Uzdrowisku Cieplice, Domowi G.Hauptmanna w Jagniątkowie oraz Schronisku Odrodzenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group