Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3914
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Europa: CodeTwo na prestiżowych targach w Stuttgarcie

Środa, 9 października 2013, 7:44
Aktualizacja: Czwartek, 10 października 2013, 7:26
Autor: Mea
Jelenia Góra/Europa: CodeTwo na prestiżowych targach w Stuttgarcie
Fot. Archiwum CodeTwo
Jeleniogórska firma CodeTwo wzięła udział w prestiżowych targach „Where IT Works” w Stuttgarcie, na których zaprezentowało się 466 managerów średnich i dużych firm oraz administratorów sieci IT, w tym globalni gracze tacy, jak Microsoft, IBM czy SAP.

Prezentowano rozwiązania usprawniające m.in. przepływ i zarządzanie danymi w przedsiębiorstwach. Wydarzenie przyciągnęło ponad 10 tys. zwiedzających z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Udział CodeTwo w targach „Where IT works” był premierą na rynku niemieckojęzycznym i trzecią po czerwcowej konferencji Microsoft TechEd Europe i Microsoft Technology Summit publiczną prezentacją firmy i jej produktów.

W Stuttgarcie jeleniogórska spółka zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania do zarządzania pocztą email oraz do synchronizacji firmowych zasobów z urządzeniami mobilnymi. Specjaliści ds. sprzedaży, Piotr Nürnberg i Tomasz Spławski, na bazie wirtualnego środowiska tłumaczyli zwiedzającym m.in. zalety płynące z centralnej kontroli podpisów w wiadomościach email.

- Programem, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających nasze stoisko był bez wątpienia CodeTwo Exchange Rules Pro. Oferuje on bardzo wiele użytecznych funkcji w zakresie kontroli wysyłanych i przychodzących wiadomości. Od automatycznego wstawiania stopek mailowych, przez automatyczne odpowiedzi, po ochronę firmowej poczty przed wyciekiem poufnych danych. Nasz program wspiera administratorów na całym świecie w ich codziennej pracy – mówił Piotr Nürnberg, odpowiedzialny w CodeTwo za niemieckojęzyczny marketing.

- Najlepszym dowodem na skuteczność programu jest fakt, że pierwsze zamówienia spływały do nas jeszcze w trakcie trwania targów – dodał.

CodeTwo już niebawem weźmie udział w warszawskiej konferencji Microsoft Technology Summit 2013, a w marcu 2014 zaprezentuje swoje produkty na Microsoft Exchange Conference w Austin w Teksasie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group