Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8112
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co z remontem tego mostu?

Czwartek, 31 lipca 2014, 8:53
Aktualizacja: Piątek, 1 sierpnia 2014, 7:29
Autor: Jel
Jelenia Góra: Co z remontem tego mostu?
Fot. Czytelnik
– Mieszkam w pobliżu osiedla Orlego i tak jak wielu mieszkańców przemierzam drogę na Osiedle Orle wielokrotnie w ciągu tygodnia. Żeby dostać się z okolic ulic Sobieszowskiej, Zjednoczenia Narodowego do Szkoły Podstawowej nr 6, Szpitala MSW czy pawilonów handlowych trzeba przejść przez ten most. I o ten most właśnie chodzi – napisał Czytelnik i przysłał zdjęcia.

- Most wyremontowano kilkanaście lat temu. Z czasem erozji uległy chodniki wykonane z betonu. Powstały wyrwy i dziury głębokie na około 5-7 cm. Pierwsza moja interwencja i pierwsze zdjęcia trafiły za pośrednictwem Rady Cieplic do odpowiednich służb już w 2010 r. Temat wałkowany przez dwa lata nie uległ załatwieniu. W roku 2013 ponownie zrobiłem zdjęcia i zwróciłem się do Jelonki. Temat został podjęty. Most miał być wyremontowany w tym roku – pisze ciepliczanin.

- Jakiś miesiąc temu pojawiła się brygada i zaczęła skuwać uszkodzony beton. Ucieszony, że w końcu będzie można bezpiecznie przejść, przejechać rowerem czy wózkiem dziecinnym czekam na dalszy postęp robót. Niestety, chodniki ciągle czekają na zrobienie wylewki czy zalanie ich asfaltem. Obecnie są jedną wielką dziurą… - wytyka Czytelnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
73
Coraz lepiej
27%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group