Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7900
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co z dużą ilością nakrętek?

Wtorek, 4 sierpnia 2020, 8:03
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 9:11
Autor: WAC
Jelenia Góra: Co z dużą ilością nakrętek?
Fot. JSM
Kilka dni temu informowaliśmy o serduszkach na plastikowe nakrętki, które Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wystawiła w trzech miejscach na Zabobrzu. Co jednak zrobić, gdy nakrętek mamy dużo? Z takim pytaniem zwrócił się w mailu przysłanym do naszej redakcji pan Grzegorz.
Chciałbym oddać sporą ilość nakrętek (około dwa worki 80 l) - pisze nasz Czytelnik. - Byłoby ciężko wrzucać bezpośrednio te nakrętki do serc. W związku z tym, czy można prosić o dane lub kontakt do osób, które odebrałyby nakrętki. A może gdzieś mógłbym je zostawić (oprócz, wspomnianych serc)? pyta Czytelnik.

Jak informuje Marta Chreścionko z JSM - większe ilości nakrętek można dostarczyć do Biura Obsługi Mieszkańca JSM na parterze biurowca Spółdzielni przy ul. Różyckiego 19. Jest ono czynne do poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 15.00.

Przypomnijmy. Serca zostały zamontowane przy placach sportowo – rekreacyjnych przy ulicy Karłowicza 23 – 27, Noskowskiego 7-8 oraz Wiłkomirskiego 7. Nakrętki, które trafiają do pojemników, będą sprzedawane, a pieniądze przekazane na cele charytatywne. Środki zdobyte w ten sposób będą przeznaczone na pomoc dla trójki dzieci.

Serce nr 1, które stanęło przy Karłowicza 23 – 27 będzie dla Filipka Janasa, który jest chory na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, padaczkę, wodogłowie i wiele innych chorób współistniejących – informuje JSM. - Serce nr 2, umieszczone przy Noskowskiego 7-8 będzie dla Leosia Zawady, który walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Serce nr 3, umiejscowione przy Wiłkomirskiego 7 będzie dla Antosi Smolińskiej, która zmaga się ze skutkami wcześniactwa, z wrodzoną wadą serca oraz licznymi problemami ze wzrokiem.

Twoja reakcja na artykuł?

28
93%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
316
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group