Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 6143
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Co z centrum pobytowym na EURO 2012? Radny Sajnog ma głos

Środa, 20 lipca 2011, 11:26
Aktualizacja: Czwartek, 21 lipca 2011, 7:16
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Co z centrum pobytowym na EURO 2012? Radny Sajnog ma głos
Fot. Petr
Dzisiaj, w godzinach porannych pod ratuszem w Jeleniej Górze odbył się krótki briefing dla dziennikarzy, który zorganizował radny miasta Miłosz Sajnog.

– Podczas ostatniej sesji rady miasta skierowałem do prezydenta Jeleniej Góry pana Marcina Zawiły interpelację w sprawie sprzecznych informacji co do organizacji centrum pobytowego na EURO 2012 w stolicy Karkonoszy. Z informacji, którą otrzymałem z Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że miasto wycofało się z organizacji ww. centrum. Nie ukrywam, że jest to dla mnie kwestia bardzo istotna i moim zdaniem równie istotna dla Jeleniej Góry. Z uwagi na fakt, iż do tej pory moja interpelacja nie przyniosła żadnego skutku, publicznie domagam się odpowiedzi na pytania: Czy będzie remont Stadionu Miejskiego przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze? Jakie pieniądze zewnętrzne, o których mówił pan prezydent pozyskało miasto, skoro w sprawozdaniu ministra widnieje zapis, że nie ma dofinansowania z zewnątrz? A także kiedy remont stadionu się skończy, jeżeli ma być rozpoczęty? – wypowiedział się Miłosz Sajnog.

Przypomnijmy, że Milosz Sajnog, który w minionej kadencji był zastępcą prezydenta miasta odpowiedzialnym, między innymi, za sport, przyczynił się wraz z urzędnikami oraz byłym prezydentem Markiem Obrębalskim, do przeforsowania Jeleniej Góry i Wojanowa jako jednych z lokalizacji centrów pobytowo-treningowych dla drużyn biorących udział w Euro 2012.

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group