Czwartek, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6511
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co nasze przedszkolaki wiedzą o bezpieczeństwie?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 6 kwietnia 2015, 8:08
Aktualizacja: 8:10
Autor: Angela
Fot. Organizator
Dzieci z jeleniogórskiego ,,Okrąglaczka” znają się na bezpieczeństwie. Po raz kolejny wzięły udział w akcji ,,Bezpieczny przedszkolak”.

Trzy drużyny przedszkolaków ,,Biedronki”, ,,Wesołki” i ,,Tęczowe Nutki” odpowiadały na pytania związane z bezpieczeństwem, m.in. czym nie wolno się bawić, jak się zachować kiedy widzimy pożar , kogo powiadomić i jakie są numery alarmowe. Oprócz tego dzieci musiały wykazać się umiejętnościami praktycznymi np. zrobić opatrunek. - Przedszkolaki udzielały odpowiedzi na bardzo wysokim poziomie, dlatego eksperci przyznali pierwsze miejsce i nagrody wszystkim trzem grupom – relacjonuje Andrzej Ciosk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

W składzie sędziowskim był strażak z KM PSP w Jeleniej Górze mł. kpt. Jarosław Pruś oraz policjantka Beata Sosulska-Baran, strażnik miejski Grzegorz Rybarczyk oraz lekarz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 6-04-2015 8:45
Brawo.
~nn 6-04-2015 13:00
Znowu nasza gwiazda z KM Policji rowery bajery i sfift foto to jej domena A interwencji to na oczy nie widziała
~ 6-04-2015 14:20
Dzieci powinni nauczyć rodziców gdzie powinno znajdować się dziecko w chwili gdzie mamusia zajęta komórką a dziecko na ulicy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group