Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6283
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co na to miejscy strażnicy?

Niedziela, 16 maja 2021, 6:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Co na to miejscy strażnicy?
Fot. Czytelniczka
Problemem niezgodnego z przepisami parkowania przez samochody ciężarowe na drodze w pobliżu Zameczku na Zabobrzu opisuje w mailu do naszej redakcji pani Anna.
Notorycznie tam parkują pojazdy wielkogabarytowe, dewastując zieleń, a powinny to robić w terenie zabudowanym w wyznaczonych miejscach - pisze nasza Czytelniczka. - Ten problem był zgłaszany zarówno do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów jak i do straży miejskiej. Bez rezultatu i chęci jego rozwiązania z ich strony. Ich obojętność mnie niepokoi - dodaje.

Jak zapewnia Artur Chmielewski ze straży miejskiej, żaden sygnał mieszkańców dotyczący łamania przepisów dotyczących parkowania przez ciężarówki nie będzie zignorowany.

Droga w pobliżu Zameczku na pewno nie jest miejscem, w którym dopuszczalne jest parkowanie samochodów ciężarowych - mówi A. Chmielewski. - Dlatego wielokrotnie podejmowaliśmy tam interwencje, które kończyły się ukaraniem mandatem. Jednocześnie apelujemy, aby tego typu sytuacje każdorazowo zgłaszać dzwoniąc na numer alarmowy straży miejskiej: 986.

Twoja reakcja na artykuł?

8
11%
Cieszy
32
42%
Hahaha
4
5%
Nudzi
2
3%
Smuci
11
14%
Złości
19
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (68) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group