Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7807
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Świat: Co czeka świat i Jelenią Górę w 2015 roku?

Wtorek, 6 stycznia 2015, 8:39
Aktualizacja: Środa, 7 stycznia 2015, 7:44
Autor: Angela
Jelenia Góra/Świat: Co czeka świat i Jelenią Górę w 2015 roku?
Fot. Archiwum Klaudii Szewcowej
Jak co roku pytamy wróżkę Klaudię Szewcową o to, co czeka Jelenią Górę w nowym roku? Czy będzie więcej miejsc pracy? Jakie perspektywy rysują się po wyborach? A nasi Czytelnicy dodają pytanie: czy będzie trzecia wojna światowa?

- Kilka lat temu w wywiadzie z Wiktorem Marconim dla TV Jelonki.com przepowiedziałam rozpad Unii Europejskiej – mówi Klaudia Szewcowa. – Mówiłam, że zacznie się za trzy lata, a minęło już cztery. Nadal trzymam się jednak wizji, że Unia Europejska rozpadnie się w najbliższych latach. Konfrontacja pomiędzy Rosją i Ameryką wywołuje przyspieszone nasilenie napięcia i niestabilności ekonomicznej i politycznej między krajami unijnymi, jak i wewnątrz nich. Polska nie jest wyjątkiem wśród nich, a Jelenia Góra nie jest wyjątkiem w kraju – przewiduje wróżka.

- 2015 rok - jak poprzednie lata – nie błyśnie nadzieją. Będą nowe cięcia w funduszach państwowych. Zwiększy się liczba bankructw. Bardzo wzrośnie bezrobocie. Turystyka też nie będzie spełniać oczekiwań ze względów pogodowych, jak i relacji politycznych – międzynarodowych. A czy będzie trzecia wojna światowa? Tak, będzie. Ale będzie ona w świecie arabskim, między krajami muzułmańskimi z użyciem broni jądrowej – twierdzi Klaudia Szewcowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group