Ciężki nokaut w Rzeszowie

Wiadomości: I-liga koszykarek
Niedziela, 30 stycznia 2011, 1:32
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 22:08
Bardzo bolesnej porażki doznały koszykarki Karkonoszy Jelenia Góra, ulegając w spotkaniu 17. kolejki I–ligi AZS–owi Rzeszów 46:90. To trzynasta porażka naszych zawodniczek w tym sezonie.

Przewaga rzeszowianek była widoczna od pierwszych minut pojedynku, błędy w obronie, fatalna skuteczność rzutowa (28% w całym meczu) doprowadziły do tego, że po 10 minutach rywalki prowadziły już różnicą 14 „oczek”. Drugą kwartę gospodynie wygrały 14:9 i do przerwy było 46:27. Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał, wciąż wyraźnie lepsze były wiceliderki rozgrywek, które wygrały ostatecznie 90:46.

AZS Rzeszów – Karkonosze Jelenia Góra 90:46 (32:18, 14:9, 21:8, 23:11)

Karkonosze: Kowalczyk (12), Pawlukiewicz (11), Podgajna (7), Iwanowicz (6), Krawczyszyn-Samiec (5), Szczęśniak (4), Piwowarczyk (1), Kowiel, Wójtowicz, Łuczak