Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Cieżka waga kolizji

Audio

Czytaj na głos

Zawadą na drodze autobus i koparka.

Autor: carioca 1 min czytania

Stłuczką z autobusem na niemieckich numerach rejestracyjnych zakończyła się w piątek przed południem jazda kierowcy samochodu osobowego w Piechowicach. Winnym zdarzenia był Niemiec, którego policja ukarała mandatem.

Z kolei przy sanatorium Agat w Cieplicach o koparkę, która w tym miejscu prowadzi roboty drogowe, zahaczył kierowca skody.
Okoliczności stłuczki ustali policja.

Policjanci przypominają o trudnych warunkach drogowych, przy których o groźne zdarzenie drogowe nietrudno.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka