Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8609
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ciężarówką w tył forda. Przez nieuwagę

Środa, 19 października 2011, 14:53
Aktualizacja: 15:26
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ciężarówką w tył forda. Przez nieuwagę
Fot. Angela
Niezachowanie ostrożności i odpowiedniej odległości między pojazdami – to przyczyna stłuczki, do której doszło dziś przy al. Jana Pawła II nieopodal skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Kierowca ciężarówki najechał na tył forda. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze kilkanaście minut po godz. 13.00. Na tył forda focusa z Jeleniej Góry najechał kierowca samochodu ciężarowego marki Scania – obywatel Słowacji.

– Do szpitala na badania lekarskie zostały przewiezione dwie osoby z samochodu osobowego marki Ford Focus, które uskarżały się na bóle kręgosłupa i głowy – powiedział starszy sierżant Paweł Grządziel z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze. Poszkodowani nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Policjanci kolejny raz ostrzegają kierujących, że przez opady deszczu i jesienną szarówkę na drogach widoczność jest o wiele gorsza. Nawierzchnię są bardzo śliskie, skąd potrzeba wolniejszej jazdy i zachowywania większych odległości między pojazdami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group