Sobota, 27 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Ciężarówką w tył forda. Przez nieuwagę

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Niezachowanie ostrożności i odpowiedniej odległości między pojazdami – to przyczyna stłuczki, do której doszło dziś przy al. Jana Pawła II nieopodal skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Kierowca ciężarówki najechał na tył forda. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze kilkanaście minut po godz. 13.00. Na tył forda focusa z Jeleniej Góry najechał kierowca samochodu ciężarowego marki Scania – obywatel Słowacji.

– Do szpitala na badania lekarskie zostały przewiezione dwie osoby z samochodu osobowego marki Ford Focus, które uskarżały się na bóle kręgosłupa i głowy – powiedział starszy sierżant Paweł Grządziel z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze. Poszkodowani nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Policjanci kolejny raz ostrzegają kierujących, że przez opady deszczu i jesienną szarówkę na drogach widoczność jest o wiele gorsza. Nawierzchnię są bardzo śliskie, skąd potrzeba wolniejszej jazdy i zachowywania większych odległości między pojazdami.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka