Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 grudnia
Imieniny: Bogusława, Gracjana
Czytających: 5428
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ciężarowe na celowniku policji

Czwartek, 3 grudnia 2009, 8:34
Aktualizacja: 8:42
Autor: KAM
Dziś w godz. 6 – 22 na drogach powiatu lwóweckiego policjanci przeprowadzą akcję o kryptonimie Truck. Cel? Poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg.

Policjanci będą kontrolowali w szczególności samochody ciężarowe. – Transport drogowy jest jednym z najbardziej rozwijających się sposobów przewożenia ładunku i towarów w krajach Unii Europejskiej. Niesie to za sobą realny wzrost zagrożeń w ruchu drogowym – tłumaczy oficer prasowy lwóweckiej policji, Marek Madeksza.

Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim będą wspomagali funkcjonariusze ze straży granicznej. Policjanci będą sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz legalność przewożonych ładunków.

Akcja ma także na celu wyeliminowanie pojazdów, które przewożą różnego rodzaju ładunki i są niesprawne technicznie.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
1106
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Przekręt z witaminą D. Prawda wyszła na jaw...
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inwestycje
Odnowione lokale socjalne. Czy przetrwają?
 
112
Najechanie na tył w Krzaczynie
 
Jelenia Góra - KARR
Zapraszamy na koncert pt. „Hej, kolęda!”
 
Aktualności
Umowa podpisana – powiat przebuduje boisko
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group