Zalogowanych: 8

Łomnica: Cieślik show w historycznym debiucie

Wtorek, 16 sierpnia 2022, 15:36
Aktualizacja: 15:37
W meczu 1. kolejki klasy okręgowej KS Łomnica pokonała Cosmos Radzimów 5:0. Historyczny debiut ekipy Macieja Maćkowskiego cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców.

Historycznego – pierwszego gola dla Łomnicy w okręgówce strzelił Robert Turczyk w 21. minucie. Do przerwy mimo przewagi gospodarzy, więcej goli nie padło. Na dobre worek z bramkami rozwiązał się w 73. minucie, kiedy to na 2:0 podwyższył Mateusz Cieślik. Napastnik Łomnicy rozpoczął w ten sposób strzeleckie show, bowiem w sumie zdobył 4 gole – kolejne w 79., 87. i 91. minucie.

KS Łomnica – Cosmos Radzimów 5:0 (1:0)

KSŁ: Maćkowski – Zyner, Woliński, Turczyk, Kucharczyk (81’ Jasiński), K. Brudziński (81’ D. Habasiński), P. Habasiński, Jałgiejczuk (87’ Wilczyński), Cieślik, A. Brudziński, O. Aleksiejew.
Cosmos: Zatoński – Szuchalski, Janczewski, Rożek, Michalkiewicz (75’ M. Świątek), Mazur (46’ K. Świątek), Winiarski, Ramulewicz (80’ Wolanin), Kasperski, Tomaszewski, Sosnowski.