Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3042
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cieplicki Norwid zaprasza na dzień otwarty

Piątek, 27 maja 2016, 7:23
Aktualizacja: 7:26
Autor: Jel
Jelenia Góra: Cieplicki Norwid zaprasza na dzień otwarty
Fot. Archiwum Szkoły
II LO „Norwid” zaprasza na dzień otwarty 1 czerwca w godz.10.00–15.00. W programie m.in. prezentacja kierunków kształcenia, a także bazy dydaktycznej oraz liczne atrakcje.

- Jesteśmy szkołą z prawie 70- letnią tradycją ( szkoła powstała 1 września 1947 r.). Posiadamy klasy objęte patronatem, jako jedyna szkoła w Jeleniej Górze i powiecie, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej (zajęcia na uczelni, lekcje prowadzone przez wykładowców, uczestnictwo w konkursach, konferencjach, szkoleniach, seminariach) – informują organizatorzy.

Szkoła dysponuje pracowniami internetowymi, centrum multimedialnym, skomputeryzowaną biblioteką z ponad 10 tys. woluminów, bogato wyposażonymi pracowniami, siłownią, 2 boiskami wielofunkcjonalnymi, w okresie zimowym – lodowiskiem.

Wysoki poziom nauczania idzie w parze ze wsparciem i rozwojem osobowości i indywidualnych zainteresowań – w naszej szkole każdy jest sobą, a nie „jednym z tłumu uczniów”.

Norwid to szkoła przyjazna, bezpieczna, uczeń nie jest anonimowy, w której można rozwijać talenty artystyczne - uczeń może uczestniczyć w zajęciach koła teatralnego, studiu piosenki, grać w szkolnym zespole muzycznym, występować na scenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group