Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9028
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ciekawe plany Otwartej Papierni

Niedziela, 12 września 2021, 9:23
Aktualizacja: 9:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ciekawe plany Otwartej Papierni
Fot. WAC
W Otwartej Papierni w Jeleniej Górze trwa wystawa Bożeny Biskupskiej, a dzisiaj (12.09) kolejne wydarzenie z nią związane. W nowym sezonie artystycznym zapowiada się kilka niezwykłych wydarzeń, w tym. m.in. escape room Różewicz.
Mamy bardzo ambitne plany. Do 7 listopada prezentujemy najnowszą twórczość Bożeny Biskupskiej, a w niedzielę (12.09) o godz. 20:00 pokaz prezentacji wideo "Przeganianie myśli", który wypełni ścianę elewacji - projekcję obejrzymy od wewnątrz, z okien Otwartej Papierni. To wideo artystyczne z bardzo ciekawym dźwiękiem - zachęca organizator.

Następnie (w październiku) cały budynek przy ul. Kilińskiego ma być zaadoptowany na "escape room Tadeusz Różewicz", czyli działanie interdyscyplinarne.

Będzie forma wystawa, ale też teatralna - zaprosiliśmy do współpracy Krzysztofa Rakowskiego, który będzie reżyserować to przedsięwzięcie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów Filmowych - powiedział Maciej Pierzchała. - Nie będzie to przewodnik po życiu Różewicza - koncentrujemy się na dramacie "Wyszedł z domu", więc tekst świetnie wpisuje się w nieobecność aktorów, którzy będą, ale w postaci medialnej - dodał M. Pierzchała.

Również w październiku ma się odbyć wystawa z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który będzie efektem konkursu na memy traktujące o zdrowiu życia psychicznego, wrażliwości, a następnie duża wystawa fotoobiektów.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group