Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2410
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ciąg dalszy utrudnień na Drzymały

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 11 maja 2017, 14:25
Aktualizacja: 14:26
Autor: tvdami
Powracamy do tematu trwających prac, a tym samym utrudnień na ulicy Drzymały w Jeleniej
Górze, gdzie wymieniana jest sieć wodociągowa. Kierowcy powinni zachować tam szczególną ostrożność, ponieważ fragment jezdni jest wyłączony z ruchu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~n/n 11-05-2017 20:06
...a od kiedy te wertepy można nazwać drogą. Fantazja p.Łużniaka daje znać o sobie za każdym razem gdy trzeba tamtędy się przemies...ć. Jak nic taki błyskotliwy umysł trzeba docenić.....
~drz 11-05-2017 20:07
Na tym odcinku panuje totalny bałagan, żadnych oznaczeń, a jesli są to byle jakie i niedbale ustawione, brak dodatkowego kierowania ruchem, znaków, itp. Maszyny budowlane jeżdżą po ulicy razem z innymi pojazdami, nie ma dla nich wydzielonego pasa do poruszania się, dodatkowe utrudnienia to światła kierujące ruchem. Ale kogo to wszystko obchodzi dopóki nie będzie wypadku, jest ok! Nie widać tam żadnego nadzoru ze strony kierownika budowy ( ten odpowiedzialny jest m.in. za bezpieczeństwo), czy inżyniera nadzorującego prace. To juz nie jest "po polsku", to jest znacznie gorzej "po jeleniogórsku".
~ 12-05-2017 6:41
cała ta robota to na sztukę ale jak wymagają od pracowników by robili po 12h to nie mogą się na maxa wysilać.wystarczy tez na chodniki zobaczyć jak jest rozścielony asfalt na nich,stoji woda i krzywo ale to już chyba inna firma może ci z pod sklepu:-)
~R1 12-05-2017 20:55
Dlaczego władze miasta pozwalają tej firmie na dalszą dewastację infrastruktury bez doprowadzenia do stanu pierwotnego tych fragmentów, gdzie prace się zakończyły? Jak długo jeszcze będziemy niszczyć swoje samochody na Flisaków i części Drzymały? Dlaczego do tej pory nie położono reszty pokrycia na Świętojańskiej? dlaczego w dalszym ciągu jest tam wyłączona część jezdni? Pytania się mnożą. Władze miasta wcale nie dbają o interes nas - mieszkańców.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group