Czytających: 11362

Jelenia Góra: Chojnik nie zwalnia

Wtorek, 18 maja 2021, 8:35
Aktualizacja: 8:35
Młodzicy Chojnika Jelenia Góra odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem na boisku w Parku Norweskim pokonali Olimpię Kowary 7:1.

Prowadzenie gospodarzom dał w 10. minucie Dawid Michalski. Następnie w 12. minucie na 2:0 podwyższył Michał Cieszkowski, a trzy minuty później gola kontaktowego zdobył Krystian Cobiak. Pozostała część spotkania należała już do Chojnika, który przed przerwą zdobył jeszcze jednego gola - jego autorem w 22. minucie był Michał Cieszkowski. Chwilę po zmianie stron Antoni Olba podwyższył na 4:1, a na 5:1 w 50. minucie trafił Bartłomiej Zawadzki. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Michalski, a wynik na 7:1 ustalił w 59. minucie Michał Cieszkowski - kompletując hat-tricka.

Chojnik Jelenia Góra - Olimpia Kowary 7:1 (3:1)

Chojnik: Adamus - Zawadzki, Lewicki, Katra, Skalany, Paul, Olba, Michalski, Maj oraz Walla, Stochaj, Cieszkowski, Stefanienko, Smarz, Skurski, Pochłód, Perebeynos.
Olimpia: Płonka - Siemek, Sarnecki, Kwak, Cobiak, Tyrański, Abucewicz, Wrona, Dominiak oraz Rączko, Pituch, Moczko, Kalinowski, Pietraszek.

Chojnik z kompletem 6 zwycięstw przewodzi w tabeli III ligi okręgowej. Kolejne spotkanie ciepliczanie rozegrają w czwartek (20.05) o godz. 17:00 w Parku Norweskim, gdzie przyjedzie drugi zespół Łużyc Lubań.