Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5127
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Choinka na Placu Ratuszowym już świeci

Wtorek, 5 grudnia 2017, 16:15
Aktualizacja: Środa, 6 grudnia 2017, 5:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Choinka na Placu Ratuszowym już świeci
Fot. Przemek Kaczałko
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc na terenie Jeleniej Góry dobiega końca montowanie świątecznych ozdób. W centrum miasta po raz kolejny stanęła sztuczna choinka, są i inne ozdoby. Z pewnością najlepszy efekt będzie widoczny po zmroku.

- Przed świętami przygotowujemy się psychicznie, gastronomicznie, rodzinnie, towarzysko i to dobrze jak trochę wystopujemy i wejdziemy atmosferę Bożego Narodzenia - powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry, który nie krył zadowolenia, że firma zdobiąca nasze miasto wywiązała się z umowy w terminie. - Co roku staramy się zmieniać wygląd choinki. Mamy podpisane umowy z firmami zewnętrznymi, więc nie kupujemy choinki i ozdób, tylko je wypożyczamy - dodał Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta.

Oprócz centrum miasta świąteczne ozdoby oraz choinki mają też zdobić Zabobrze i Cieplice, a w Sobieszowie tym razem nie będzie sztucznej konstrukcji, tylko naturalne drzewko odpowiednio ozdobione - przy dawnej Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Dekoracje mają oświecać Jelenią Górę do 6 stycznia. Choinka na Placu Ratuszowym będzie świecić całą dobę, a pozostałe ozdoby podłączone są do miejskich lamp, więc będą świecić od zmroku do rana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group