Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 2916
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chodniki to nie parking

Piątek, 16 października 2020, 6:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Chodniki to nie parking
Fot. Czytelniczka
Zdjęcia pokazujące, w jaki sposób niektórzy kierowcy z Zabobrza parkują swoje auta, zastawiając chodniki przesłała do naszej redakcji pani Anna (dane do wiadomości redakcji).
Od dłuższego czasu obserwuję, jak chodniki na Zabobrzu I w wielu miejscach służą głównie kierowcom do parkowania - mówi nasza Czytelniczka. - Moim zdaniem świadczy to o zupełnym braku empatii. Czy kiedyś to się zmieni? Czy Straż Miejska zacznie działać skuteczniej, bo ich żółte kartki nie działają już? Jestem posiadaczką auta lecz ja tak nie parkuję - podkreśla.
Zjawisko parkowania na chodnikach na Zabobrzu występuje głównie w starszej części osiedla, czyli na ulicach: Różyckiego, Karłowicza, Paderewskiego, Szymanowskiego i okolicznych - mówi Artur Chmielewski ze Straży Miejskiej. - Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest znaleźć w tym rejonie miejsce do parkowania, co jednak nie znaczy, że takie zachowania są przez nas tolerowane. Tylko w tym roku na Zabobrzu przeprowadziliśmy 661 interwencji typowo drogowych. Ich efektem było 555 pouczeń, 75 mandatów i jeden wniosek o ukaranie do sądu.

Twoja reakcja na artykuł?

7
8%
Cieszy
22
25%
Hahaha
8
9%
Nudzi
3
3%
Smuci
30
34%
Złości
19
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (89) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group