Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7793
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chodnik przy Łomnickiej też dokończą?

Czwartek, 29 lipca 2021, 13:08
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Chodnik przy Łomnickiej też dokończą?
Fot. Przemek Kaczałko
Brak chodnika na odcinku kilkudziesięciu metrów od przejazdu kolejowego na ulicy Łomnickiej to kolejny powód do wstydu dla zarządców drogi. Ten błąd wkrótce ma być naprawiony.

Ulica Łomnicka była remontowana w dwóch etapach - najpierw od skrzyżowania z Wincentego Pola do przejazdu kolejowego przy lotnisku, a następnie od przejazdu - niemal do granicy miasta. Z niezrozumiałych przyczyn nie uwzględniono 300 metrów jezdni, ale jak informowaliśmy kilka dni temu - rozstrzygnięto postępowanie na dokumentację projektową dla wspomnianego odcinka jezdni, a sam remont ulicy planowany jest na przyszły rok. Dodatkowo mają być prowadzone rozmowy z powiatem karkonoskim, aby odcinek na terenie gminy Mysłakowice wyremontować w tym samym czasie.

Na wspomnianej ulicy jest jeszcze jeden odcinek, który nie przynosi chluby zarządcom. Chodzi o brak chodnika na długości kilkudziesięciu metrów, od przejazdu kolejowego koło lotniska. Jak się dowiedzieliśmy w Biurze Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, ten błąd również ma zostać naprawiony - prawdopodobnie w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

10
33%
Cieszy
6
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
7
23%
Złości
5
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group