Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6151
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chodnik na Kruszwickiej znowu do remontu (aktualizacja)

Piątek, 20 lutego 2015, 7:39
Aktualizacja: Sobota, 21 lutego 2015, 7:33
Autor: Mea
Jelenia Góra: Chodnik na Kruszwickiej znowu do remontu (aktualizacja)
Fot. Mea
Fragment chodnika, prowadzący do Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Jeleniej Górze został wybudowany pod koniec ubiegłego roku dla bezpieczeństwa uczniów. Teraz został rozkopany…

- W części ul. Kruszwickiej kładziony jest nowy wodociąg, a w części przebudowywany stary. Prace potrwają jeszcze ok. miesiąca. Później wszystkie zniszczenia, zarówno drogi, jak i chodnika powstałe na skutek robót zostaną naprawione i przywrócone do stanu wcześniejszego - zapewnia Zbigniew Rzońca, rzecznik Przedsiębiorstwa i Kanalizacji „Wodnik” w Jeleniej Górze.

- „Wodnik” nie miał pozwolenia na prowadzenie wykopu na nowym chodniku. Przypilnujemy, by został on odtworzony, a uszkodzone krawężniki wymienione. Ponadto połowa jezdni w miejscu wykopów powinna być odbudowana – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

- Inwestycję, w imieniu „Wodnika”, prowadzi profesjonalna firma. Posiada ona wszystkie niezbędne pozwolenia i zgody na prowadzone przez nią prace - powiedział nam dzisiaj (20.02) Zbigniew Rzońca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group