Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Chodnik już bezpieczny

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Czy ktoś wreszcie odśnieży chodnik na odcinku ulicy Ogińskiego, od ulicy Wiosennej do skrzyżowania z ulicą Różyckiego? – pyta w mailu do naszej redakcji pani Małgorzata.

reklamy

Część tego chodnika, wzdłuż prywatnej posesji na rogu ul. Wiosennej jest odśnieżona - informuje Czytelniczka. - Tymczasem fragment należący do miasta nie jest bardzo śliski. Ludzie dla własnego bezpieczeństwa w tym miejscu wolą przejść po śniegu, bokiem chodnika. W tamtym roku było podobnie i o tym problemie informowałam Straż Miejską. Jak widać, chyba Miasto uważa, że tak ma - wytyka.

Jak informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca, po naszej interwencji chodnik dzisiaj (2.02) został odśnieżony po obu stronach ulicy.

Przepraszamy mieszkańców za zaistniałą sytuację - mówi Z. Rzońca. - Ze względu na to, że z tego chodnika korzysta wiele osób starszych poprosiłem ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, aby przy zimowym utrzymaniu był on traktowany w sposób priorytetowy, podobnie jak w przypadku okolic i przejść dla pieszych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka