Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9814
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chodnik już bezpieczny

Wtorek, 2 lutego 2021, 15:52
Autor: WAC
Jelenia Góra: Chodnik już bezpieczny
Fot. Czytelniczka
Czy ktoś wreszcie odśnieży chodnik na odcinku ulicy Ogińskiego, od ulicy Wiosennej do skrzyżowania z ulicą Różyckiego? – pyta w mailu do naszej redakcji pani Małgorzata.
Część tego chodnika, wzdłuż prywatnej posesji na rogu ul. Wiosennej jest odśnieżona - informuje Czytelniczka. - Tymczasem fragment należący do miasta nie jest bardzo śliski. Ludzie dla własnego bezpieczeństwa w tym miejscu wolą przejść po śniegu, bokiem chodnika. W tamtym roku było podobnie i o tym problemie informowałam Straż Miejską. Jak widać, chyba Miasto uważa, że tak ma - wytyka.

Jak informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca, po naszej interwencji chodnik dzisiaj (2.02) został odśnieżony po obu stronach ulicy.

Przepraszamy mieszkańców za zaistniałą sytuację - mówi Z. Rzońca. - Ze względu na to, że z tego chodnika korzysta wiele osób starszych poprosiłem ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, aby przy zimowym utrzymaniu był on traktowany w sposób priorytetowy, podobnie jak w przypadku okolic i przejść dla pieszych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
9
60%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
731
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group