Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 8231
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chłopcy z plakatu do usunięcia

Piątek, 12 czerwca 2009, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Chłopcy z plakatu do usunięcia
Fot. TEJO
Choć wybory do Europarlamentu za nami, powyborczy krajobraz w postaci miasta „udekorowanego” plakatami z wizerunkami kandydatów wciąż towarzyszy mieszkańcom.

Komitety wyborcze, zgodnie z ordynacją, mają miesiąc na usunięcie efektów swoich działań. Chodzi głównie o plakaty, którymi „wytapetowano” skrzynki energetyczne i telefoniczne, a także mury wielu kamienic oraz bloków. Sztaby poszczególnych komitetów zobowiązane są nie tylko do zdjęcia plakatu, lecz także do naprawienia szkód, jakie mogły powstać w wyniku ich przyklejenia.

Zalecenie ordynacji nie dotyczy jednak billboardów oraz reklam, które wiszą w przeznaczonych do tego miejscach. Jak długo będą się tam znajdować, zależy już od zleceniodawcy, który opłaca usługę reklamowania danej firmie.

Tymczasem wielu mieszkańcom „nudzi się” ten powyborczy krajobraz. Plakaty z podartym wizerunkiem Jacka Protasiewicza „zdobią” i tak już szpetny plac z wykopaliskami przy ulicy Jasnej. Europoseł i ustępujący wicemarszałek Sejmiku Dolnośląskiego na jednym z afiszów ma domalowany wąsik. Tylko czekać, aż objawów „urozmaicania” wyborczych cukierkowych zdjęć będzie więcej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1200
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group