Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4360
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chciała skoczyć z wieżowca – sukces negocjatorów

Niedziela, 17 lutego 2008, 8:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 lutego 2008, 8:03
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Chciała skoczyć z wieżowca – sukces negocjatorów
Fot. Mar
Spacer po gzymsie na wysokości 10 piętra na jeleniogórskim Zabobrzu urządziła sobie w niedzielę po godzinie 8 rano 19–letnia Elżbieta B. Już o 7. sąsiedzi słyszeli jak chodzi po klatce schodowej dzwoni gdzieś i odbiera telefony.

Elżbieta B. dd pewnego czasu mieszkała w wynajętym mieszkaniu przy ulicy Noskowskiego 3. Na stałe zameldowana jest w Sosnówce

Gdy wyszła na dach wieżowca, i zaczęła chodzić po nim, sąsiedzi powiadomili policję. Do strażaków, którzy przyjechali z drabiną i wielką nadmuchiwaną poduszką odkrzykiwała: – Co nie mogę sobie spacerować po dachu?

Na miejscu szybko pojawił się zespół policyjnych negocjatorów i po trwających półtorej godziny rozmowach, w trakcie których dziewczyna zeszła na wąski gzyms nad oknem, przekonana przez negocjatora zeszła ze szczytu wysokościowca.

Pod opieką psychologów została przewieziona do jeleniogórskiego szpitala. Nie chciała podać powodu desperackiego czynu. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, chodziło o sprawy miłosne. Kobieta jest pracownicą jednego z sklepów w centrum Jeleniej Góry.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (64) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group