Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 9 maja
Imieniny: Grzegorza, Karoliny
Czytających: 11349
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chciał piwo za darmo

Poniedziałek, 12 lipca 2010, 14:41
Aktualizacja: 14:42
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali mężczyznę , który w jednym ze sklepów nie chciał zapłacić za piwo i szarpał się z ekspedientką.

Do zdarzenia doszło 7 lipca 2010 roku w jednym z jeleniogórskich sklepów spożywczych. Sprawca wziął piwo, za które nie chciał zapłacić. Zauważyła to sprzedawczyni, zamknęła drzwi i zażądała zapłaty lub zwrotu towaru. 37-latek nie miał zamiaru oddać napoju ,więc wykręcił kobiecie rękę, odepchnął ją i uciekł. – informuje podisnp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Pokrzywdzona o przestępstwie powiadomiła policję. Podała również rysopis sprawcy. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdyż został on rozpoznany na przystanku komunikacji miejskiej przez zgłaszającą, a następnie zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Choć jego czyn wydaje się błahy, prawo przewiduje za kradzież rozbójniczą karę do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
40
Dobry pomysł
42%
To jest niedopuszczalne
40%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego ceny mieszkań nie spadają mimo rekordowej podaży?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Pogoda
Maj nas nie rozpieszcza. Prognozowane przymrozki i burze
 
Seniorzy
Najpierw była Zorka, później Celwiskoza, a następnie... żłobek
 
112
Pijana rowerzystka potrącona na przejściu
 
Czechy
Będą ładne widoki i utrudnienia na drogach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group