Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7179
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chciał dać policjantom łapówkę, został zatrzymany

Poniedziałek, 6 marca 2017, 15:34
Aktualizacja: 15:38
Autor: 112
Jelenia Góra: Chciał dać policjantom łapówkę, został zatrzymany
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował im łapówkę. Obiecał im 3000 zł. Kiedy policjanci poinformowali go o grożących mu za to konsekwencjach, stał się agresywny.

- W sobotę (4.03) około godziny 14.10 policjanci z polecenia oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali na interwencję do jednego z jeleniogórskich marketów. Według zgłoszenia, pracownik ochrony ujął mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze oraz suplementy diety. Mężczyzna był agresywny i groził mu. Agresorem okazał się 28-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Był bardzo pobudzony, czuć było od niego alkohol – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany do dalszych czynności. W trakcie przejazdu do komisariatu 28-latek w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował policjantom 3000 zł łapówki, które rzekomo posiadał w mieszkaniu.

- Policjanci w tej sytuacji poinformowali mężczyznę, o popełnieniu przez niego przestępstwa oraz o grożących mu z tego tytułu konsekwencjach. Odmowa przyjęcia korzyści wywołała w nim agresję. 28-latek wyzywał funkcjonariuszy oraz im groził. Został umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za próbę przekupstwa, groźby karalne oraz kradzież mężczyźnie grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group