Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Chciał być burmistrzem, został sekretarzem

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

W wyniku konkursu ogłoszonego przez burmistrz Elżbietę Zakrzewską, Ryszard Rzepczyński został nowym sekretarzem miasta Kowary.

reklamy
reklamy

Dokonując wyboru komisja konkursowa uznała, że Ryszard Rzepczyński spełnia wymagania niezbędne oraz w stopniu bardzo dobrym wymagania dodatkowe, określone w ogłoszeniu o naborze. Nie bez znaczenia było jego długoletnie doświadczenie w samorządzie terytorialnym na stanowisku kierowniczym. Dodajmy, że w ostatnich wyborach samorządowych nowy sekretarz Kowar bez powodzenia ubiegał się o fotel burmistrza Szklarskiej Poręby.

R. Rzepczyński urodził się 14 marca 1966 w Gorlicach. Od 1991 roku pracował jako nauczyciel w Szkole Specjalnej i równolegle w Szkole Społeczne STO i Liceum Ogólnokształcącym. W 1998 roku po raz pierwszy został radnym Karpacza i był nim do końca roku 2004. W Radzie Miejskiej przez kilka lat pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Kultury, Oświaty i Młodzieży. Od 2005 roku do 2015 roku pracował na stanowisku zastępcy burmistrza Karpacza. Był odpowiedzialny za pozyskiwanie środków zewnętrznych, współpracę z organizacjami pozarządowymi, promocję miasta oraz kulturę i oświatę.

Ostatnio prowadził działalność gospodarczą oraz społecznie działał w LGD Partnerstwo Ducha Gór, w którym zajmował się promocją i certyfikacją produktów lokalnych z Karkonoszy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka