Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 13558
Zalogowanych: 76
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Chciał być burmistrzem, został sekretarzem

Poniedziałek, 31 grudnia 2018, 9:24
Autor: WAC
Kowary: Chciał być burmistrzem, został sekretarzem
Fot. WAC
W wyniku konkursu ogłoszonego przez burmistrz Elżbietę Zakrzewską, Ryszard Rzepczyński został nowym sekretarzem miasta Kowary.

Dokonując wyboru komisja konkursowa uznała, że Ryszard Rzepczyński spełnia wymagania niezbędne oraz w stopniu bardzo dobrym wymagania dodatkowe, określone w ogłoszeniu o naborze. Nie bez znaczenia było jego długoletnie doświadczenie w samorządzie terytorialnym na stanowisku kierowniczym. Dodajmy, że w ostatnich wyborach samorządowych nowy sekretarz Kowar bez powodzenia ubiegał się o fotel burmistrza Szklarskiej Poręby.

R. Rzepczyński urodził się 14 marca 1966 w Gorlicach. Od 1991 roku pracował jako nauczyciel w Szkole Specjalnej i równolegle w Szkole Społeczne STO i Liceum Ogólnokształcącym. W 1998 roku po raz pierwszy został radnym Karpacza i był nim do końca roku 2004. W Radzie Miejskiej przez kilka lat pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Kultury, Oświaty i Młodzieży. Od 2005 roku do 2015 roku pracował na stanowisku zastępcy burmistrza Karpacza. Był odpowiedzialny za pozyskiwanie środków zewnętrznych, współpracę z organizacjami pozarządowymi, promocję miasta oraz kulturę i oświatę.

Ostatnio prowadził działalność gospodarczą oraz społecznie działał w LGD Partnerstwo Ducha Gór, w którym zajmował się promocją i certyfikacją produktów lokalnych z Karkonoszy.

Twoja reakcja na artykuł?

12
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
7%
Złości
13
43%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
472
Dobry pomysł
48%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Pogoda
Zima w maju?
 
Jelenia Góra - KARR
Forum Regionów Strategicznych w Bogatyni
 
Pieniądze
KPN dostał miliony od Fundacji i kupił Stawy Podgórzyńskie
 
Inwestycje
Remiza na Wiejskiej – nowy obiekt dla strażaków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group