Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4166
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Chcą basenu i Mc Donald’sa

Środa, 9 czerwca 2010, 8:47
Aktualizacja: 8:49
Autor: Ania
KOWARY: Chcą basenu i Mc Donald’sa
Fot. Ania
Wszystkie przedszkolne dzieci, które wzięły udział w konkursie „Kowary – Miasto Moich Marzeń” zajęły pierwsze miejsce. Oceniający stwierdzili, że wszystkie prace są bardzo dobre.

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Kowarach malowały obrazy i wykonały tzw. prace przestrzenne. Przedstawiają one obiekty o jakich marzą przedszkolaki. Chciałyby, żeby w mieście wybudowano basen i restaurację McDonald’s.

Burmistrz Kowar Mirosław Górecki mówi, że to pierwsze marzenie dzieci najprawdopodobniej zostanie spełnione. Kąpielisko w mieście ma bowiem powstać w niedalekiej przyszłości.

- Dla dzieci tego typu przedsięwzięcia to ogromne przeżycie. Wszystkie wykonały bardzo piękne prace, zasługujące na nagrody. Zaproponowałem także, żeby podobny konkurs odbył się jesienią. – mówi Mirosław Górecki.

Prace przedszkolaków wystawiono w kowarskim ratuszu. Wczoraj dzieci odwiedziły urząd, a burmistrz Kowar wręczał im prezenty. Były to dla nich bardzo wesołe chwile. Tym bardziej, że w paczkach znalazły się słodycze, jak i przybory, które wykorzystają na zajęciach w przedszkolu.

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group