Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5106
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Charytatywny Nocny Bieg dla Blanki

Wtorek, 16 sierpnia 2016, 16:08
Aktualizacja: 16:11
Autor: Robert Czepielewski
Region: Charytatywny Nocny Bieg dla Blanki
Fot. Organizatorzy
Organizatorzy zapraszają do udziału w biegu 27 sierpnia. Start o godz. 21.00 na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie, meta na Orlu. Celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie rocznej Blanki ze Szklarskiej Poręby, która potrzebuje pomocy – jest wcześniakiem z 28. tygodnia ciąży. Wpisowe od 30 zł.

Zebrane pieniądze pomogą sfinansować koszty rehabilitacji i zaopatrzenia ortopedycznego. Dziewczynka cierpi na wiele chorób związanych z poważnymi powikłaniami neurologicznymi. Wygrała walkę o życie, teraz walczy o samodzielność.

To będzie wyjątkowy bieg nie tylko z uwagi na szczytny cel. Bieg dla Blanki będzie promocją ciemnego nieba, z którego słyną Góry Izerskie. Dlatego w programie - za dodatkową opłatą z przeznaczeniem dla Blanki - jest jego obserwacja na Orlu. W programie jest też sauna, wspólne ognisko z poczęstunkiem od Stacha Kornafela (właściciela Orla), tanie noclegi w stacji turystycznej Orle, jak również medale dla wszystkich uczestników, wykonane przez podopiecznych Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Dystans do przebycia to 5 km, bez pomiaru czasu - liczy się udział i kwota, jaką wspólnie uda się zebrać na leczenie rocznej dziewczynki ze Szklarskiej Poręby. Ale medale będą... I to jakie!

Zapisy emailem: zawodnicy@bieg-piastow.pl, numery startowe - przed biegiem w budynku Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej. Trzeba mieć ze sobą latarki-czołówki.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Bieg Piastów, Wolontariat KGHM Polska Miedź SA, Stacja Turystyczna Orle.
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 64 2030 0045 1110 0000 0417 6840
z dopiskiem ( KONIECZNIE) dla: BLANKA GRAF
Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska
Ul. Bujwida 47
50-368 Wrocław

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group