Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7641
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Charytatywny bal w stylu PRL – jutro

Piątek, 17 czerwca 2016, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Charytatywny bal w stylu PRL – jutro
Fot. Organizator
Letni Bal Charytatywny organizuje Stowarzyszenie Pomocy Chorym im. Jana Musiała „Dąb” przy współpracy z agencją W&E Wedding&Event. Impreza odbędzie się w sobotę, 18 czerwca o godz. 20:00 w hotelu Mercure w Jeleniej Górze.

- Cyklicznie organizujemy razem różnego rodzaju wydarzenia i inicjatywy charytatywne mające na celu uzyskanie wsparcia na rzecz osób potrzebujących, w szczególności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz chorych onkologicznie – podkreślają organizatorzy. W tym roku przy będą zbierane fundusze na pomoc dla Asi i jej mamy.

- Asia urodziła się z zespołem Downa, chorobą Hashimoto, myopatią mięśniową, uropatią zaporowo-odpływową i niedorozwojem umysłowym umiarkowanym. Dziewczynkę wychowuje tylko Mama. Obie bardzo się kochają, mają tylko siebie. Asia dzięki swojej mamie jest radosnym, pogodnym, pełnym ciepła dzieckiem. Bardzo lubi tańczyć, śpiewać i pięknie rysuje. Niestety, życie Asi diametralnie się zmieniło. W ubiegłym roku u mamy dziewczynki zdiagnozowano guza trzustki z rozsiewem do wątroby, a do licznych chorób Asi dołączyła jeszcze padaczka. Obie są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pani Ula heroicznie walczy z chorobą, ponieważ wie, że żyje nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla dziecka. Wspólny dochód mamy i Asi wynosi 1200 zł miesięcznie. Marzeniem tych dwóch cudownych istot jest wyjazd nad morze. Choroba pani Uli w tym momencie jest opanowana na tyle, że lekarze wyrazili zgodę na wyjazd – informują organizatorzy.

Bal ma formę dyskoteki w klimatach PRL. Cegiełki do nabycia u organizatora pod numerem telefonu: 513 197 857. Są jeszcze miejsca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group