Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6282
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Charytatywny bal koalicyjny

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 25 lutego 2009, 15:21
Aktualizacja: 15:22
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego bawili się z pożytkiem na balu charytatywnym. Dochód z licytacji, którą przeprowadzono podczas imprezy, wspomoże świetlicę środowiskową w Staniszowie.

– W trakcie balu uczestnicy licytowali przedmioty i wyroby rękodzieła przekazane przez PSL, książka z autografem i dedykacją od Leszka Balcerowicza i wiele innych fantów – poinformował Hubert Papaj, szef koła miejskiego PO. – Łączna kwota, jaką udało się zebrać, wyniosła kilka tysięcy złotych – dodał.
Środki z balu zostaną przekazane na szczytny cel: świetlica środowiskowa dla dzieci w Staniszowie.

Jak podkreśla Hubert Papaj, był to pierwszy taki bal, ale nie ostatni. PO ma nadzieję, że stanie się on wydarzeniem cyklicznym, z którego dochód będzie przeznaczany na cele charytatywne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Kapitan Bomba 25-02-2009 17:19
Kowbojeczka jak malowana :) fotograf miał oko
~:) 25-02-2009 18:58
pewnie na 100 % mieli odśnieżone Westen City a w mieście śnieg na śniegu :)
~JanorW 25-02-2009 21:46
Rzeczywiście, impreza była, ze wszech miar, udana! Goście bawili się wyśmienicie. Były konkursy (z dyplomami), była nauka cowboy'skiego tańca liniowego, a przede wszystkim licytacja przedmiotów, które ofiarowali uczestnicy balu, na rzecz potrzebujących. Napewno, te kilka tysięcy złotych, przyda się dla dzieci, uczęszczających do świetlicy, w Staniszowie. Tylko pogratulować, pomysłodawcom, a w szczególności Gospodarzowi - Szeryfowi "Western Citi", Panu Jerzemu Pokojowi. Myślę, że warto brać przyklad, z tego typu projektów, gdzie łączy się przyjemne z pożytecznym. ;) I ja tam byłem, miód i wino piłem, a com widział i słyszał, tom pokazał, na nielicznie wyeksponowanych fotkach.
~w13 25-02-2009 22:48
ciekawe co zrobia z balem jak zmieni sie koalicja..wtedy moze bal z sld / zreszta pewnie radni z uni pracy juz tam byli-w nagrode za sejmik w./

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group