Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7367
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Chajewski wybrał jednak Kowary

Piątek, 14 marca 2014, 13:06
Aktualizacja: 13:06
Autor: MDvR
Kowary: Chajewski wybrał jednak Kowary
Fot. Olimpia Kowary
Pomocnik II–ligowego Górnika Wałbrzych 22–letni Damian Chajewski nie znalazł uznania w oczach trenera Macieja Jaworskiego i znalazł się w zimowej przerwie poza kadrą biało–niebieskich. Długo trenował z III–ligową Bielawianką Bielawa, wystąpił tam w kilku sparingach, ale ostatecznie trafił do IV–ligowej Olimpii Kowary na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

- Pozyskanie takiego zawodnika jak Chajewski tylko podnosi rywalizację i jakość w zespole. Mamy szpital w drużynie dlatego cieszę się, bo może nam pomóc. Sędziak i Denis to młodzi ludzie, melodia przyszłości dla Olimpii, ale niewykluczone, że będą potrzebni już teraz. Szersza kadra jest komfortową sytuacją dla każdego trenera - powiedział Krzysztof Kapelan, trener Olimpii Kowary.

Będzie modernizacja obiektu
Jest też kolejne dobra informacja. Długo Burmistrz Kowar, Mirosław Górecki ogłosił przetarg na wykonanie trybun wraz z komunikacją i ogrodzeniem na stadionie miejskim w Kowarach. - Można powiedzieć, że nadeszła wiekopomna chwila, bowiem na czwartoligowej arenie nasz obiekt należy do jednych z najbrzydszych. Stare połamane ławki zamieni nowa mająca 500 miejsc siedzących trybuna. Siedziska będą w kolorze zielonym, nawiązujące do barw klubowych. Wokół stadionu powstanie nowe ogrodzenie, a jedna z kowarskich firm wykona profesjonalne 10-osobowe boksy dla zawodników rezerwowych. Dodatkowo powstanie trybuna dla kibiców drużyny przeciwnej. Pierwsze prace zaplanowano na początek maja. Finalnie nasz obiekt będzie spełniał wymogi licencyjne na poziomie rozgrywek III-ligowych. Wraz z sukcesem organizacyjnym łatwiej budować sukces sportowy zatem trzymajmy kciuki za awans naszej drużyny w bieżących rozgrywkach - czytamy na stronie klubowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group