Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7484
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Centrum logistyczne Toshiba i AVC Lightinig w Jeleniej Górze

Czwartek, 23 czerwca 2016, 9:58
Aktualizacja: Piątek, 24 czerwca 2016, 11:41
Autor: ST
Jelenia Góra: Centrum logistyczne Toshiba i AVC Lightinig w Jeleniej Górze
Fot. Użyczone
Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła wziął udział w otwarciu nowego obiektu w strefie przemysłowej miasta. Budynek C l Toshiba i AVC łączy w sobie funkcje produkcyjno–magazynowe oraz biurowe. Całość to 4500 mkw.

Na terenie obiektu, oprócz centrum logistycznego Toshiba Leading Innovation, swoją siedzibę mają również podmioty gospodarcze, które dotychczas mieściły się w innych obiektach na terenie Jeleniej Góry.

Centrum logistyczne Toshiba jest przystosowane do uruchomienia produkcji oświetlenia LED dla Toshiba Leading Innovation lub innych podmiotów, zainteresowanych przeniesieniem produkcji na teren Unii Europejskiej.

W obiekcie znajduje zatrudnienie 80 osób, z możliwością zwiększenia zatrudnienia do poziomu gwarantującego realizację zleceń produkcyjnych.

Magazyny mają pojemność 1000 miejsc paletowych. Centrum logistyczne Toshiba realizuje dostawy oświetlenia LED do Polski, Czech, Słowacji. Do końca 2016 roku obszar obsługiwany rozszerzony będzie m.in. o takie kraje, jak: Węgry, Bułgaria, Ukraina, Gruzja, Rosja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
974
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group