Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6724
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Cenne wygrane juniorów Karkonoszy

Piątek, 2 maja 2008, 18:47
Aktualizacja: 22:45
Autor: JEN
W Strzegomiu juniorzy i juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra wygrali zdecydowanie swoje mecze z AKS. Dzięki temu podtrzymali swoje szanse na utrzymanie się w Lidze Dolnośląskiej Juniorów.

Juniorzy wygrali 3:0, chociaż przez pół godz. spotkania nie zmogli zdobyć bramki. Stało się to dopiero za sprawą Marcina Krupy, który w 31 min. po rzucie rożnym skierował głową piłkę do siatki. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy goście zdobyli drugiego gola, kiedy po celnym podaniu Daniela Kotarby piłkę przejął Tomasz Biskupski i pokonał bramkarza gospodarzy. D. Kotarba popisywał się nie tylko udanymi podaniami, bo po udanym rajdzie minął kilku rywali i ustalił wynik meczu. Jak powiedział trener Dariusz Michałek jego podopieczni mogli wygrać wyżej to spotkanie, gdyby mieli lepiej ustawione celowniki.

Karkonosze: Artur Chałka – Tomasz Palimąka, Maciej Jurkowski, Bartosz Gęca, Krzysztof Kieć – Daniel Kotarba, Tomasz Biskupski, Sylwester Kommorowski (70. Roman Demianienko), Tomasz Jurczyk (46. Marcin Smolka) - Marcin Krupa (75. Filip Kostka), Dominik Kik.

Juniorzy młodsi też wygrali, choć w mniejszym wymiarze: 3:1 (0:0), ale gole strzelili dopiero w drugiej [ołowie spotkania(Cyprian Grecki, Dominik Pietrzykowski i Sławomir Sobczak). Miejscowi honorowego gola strzelili tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Sytuacja juniorów Karkonoszy nie jest tragiczna, ale nadal niewesoła. Co prawda przesunęli na 15 miejsce, ale do zajęcia 12 „placu”, z którego się nie spada, brakuje im 10 pkt. Właśnie 12 miejsce zajmuje Strzelinianka Strzelin, z którą się spotkają w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Lubańskiej o godz. 11 i 13.15. Jest to zmiana miejsca od 15 kwietnia br. i tak będzie do końca tego sezonu, bo do tej pory mecze odbywały się przy ul. Złotniczej 12.

Ten mecz muszą wygrać, bo końca rozgrywek zostało tylko osiem kolejek i już nie można gubić pkt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group