Czytających: 3969
Zalogowanych: 3

Prochowice: Cenne trzy punkty

Niedziela, 25 sierpnia 2019, 14:28
Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra wywalczyli cenny komplet punktów na stadionie w Prochowicach. W sobotnim (24.08) wyjazdowym starciu IV ligi pokonali miejscową Prochowiczankę.

Dla piłkarzy Karkonoszy był to drugi mecz sezonu 2019/2020 i drugie zwycięstwo, jednak o komplet punktów trzeba było walczyć pełne 90 minut. Decydujący gol padł w 83. minucie, a jego autorem z rzutu karnego był Bartosz Poszelężny. Już w najbliższą środę (28.08, godz. 18:00) biało-niebiescy odrobią zaległości z pierwszej kolejki. Zagrają na wyjeździe z Orkanem Szczedrzykowice. Z kolei w niedzielę (1.09, godz. 16:00) w ramach 4. kolejki IV ligi na stadionie przy ul. Złotniczej jeleniogórzanie podejmą Spartę Rudna.

Prochowiczanka Prochowice - Karkonosze Jelenia Góra 0:1 (0:0)

Prochowiczanka: Kazidróg - Azikiewicz (60' Borowiec), Deguchi (77' Matkowski), Kula, Kuśnierz, Małek (75' Zyśko), Pioś, Rosa, Szumański (86' Niewdana), Wojciechowski, Ziembicki.
Karkonosze: Fościak - Kraiński, Frankiewicz, Kuźniewski, Lekszycki, Poszelężny, Shevekyukhin, Czerwiński, Siudak (73' Podgórski), Sutor (53' Firlej), Giziński (88' Wawak).