Środa, 24 czerwca
27°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Celowniki do poprawy

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W sobotni wieczór koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra zmierzyły się w Brzegu z głównym kandydatem do awansu do I ligi – miejscową Stałą. Gospodynie wygrały bardzo pewnie 64:41.

reklamy
Brzeżanki z czterema nowymi zawodniczkami (Mićków, Jochańską, Witkoś i Rorat) zaczęły bardzo agresywnie i skutecznie wychodząc na prowadzenie 13:1. W miarę upływu czasu jeleniogórzanki zaczęły grać uważniej w obronie i skuteczniej w ofensywie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodyń 23:14. Na początku drugiej połowy dwukrotnie za 3 trafiła Sandra Lewkowicz, ale niestety dalszych trójek już nie było. W ostatnich minutach Stal prowadziła różnicą ponad 20 punktów i wygrała bardzo pewnie. - Zabrakło siły ognia... Na 22 próby rzutów za 3 punkty trafiliśmy zaledwie dwukrotnie. Niestety takie mecze się zdarzają. Dziękuję wszystkim paniom za walkę. Trudno po porażce kogoś wyróżniać, ale niewątpliwie w naszej drużynie wyróżniła się juniorka Ola Lorenz (aż 15 zbiórek) i kapitan Marta Klementowska. Pierwsze drugoligowe punkty zdobyła 16-letnia Ola Prokop. Czeka nas dużo pracy - komentuje prezes klubu Eugeniusz Sroka. Stal Brzeg - KS Wichoś 64:41 (15:6, 8:8, 21:13, 20:14) Punkty: Marta Klementowska 16, Angelika Stefan 10, Aleksandra Lorenz 7, Sandra Lewkowicz 6, Aleksandra Prokop 2, Wiktoria Łozowiecka , Jagoda Kuduk, Katarzyna Sławińska , Natalia Kopiec, Magdalena Dźwilewska.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka