Piątek, 26 czerwca
31°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Celowniki do poprawy

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W sobotni wieczór koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra zmierzyły się w Brzegu z głównym kandydatem do awansu do I ligi – miejscową Stałą. Gospodynie wygrały bardzo pewnie 64:41.

Brzeżanki z czterema nowymi zawodniczkami (Mićków, Jochańską, Witkoś i Rorat) zaczęły bardzo agresywnie i skutecznie wychodząc na prowadzenie 13:1. W miarę upływu czasu jeleniogórzanki zaczęły grać uważniej w obronie i skuteczniej w ofensywie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodyń 23:14. Na początku drugiej połowy dwukrotnie za 3 trafiła Sandra Lewkowicz, ale niestety dalszych trójek już nie było. W ostatnich minutach Stal prowadziła różnicą ponad 20 punktów i wygrała bardzo pewnie. - Zabrakło siły ognia... Na 22 próby rzutów za 3 punkty trafiliśmy zaledwie dwukrotnie. Niestety takie mecze się zdarzają. Dziękuję wszystkim paniom za walkę. Trudno po porażce kogoś wyróżniać, ale niewątpliwie w naszej drużynie wyróżniła się juniorka Ola Lorenz (aż 15 zbiórek) i kapitan Marta Klementowska. Pierwsze drugoligowe punkty zdobyła 16-letnia Ola Prokop. Czeka nas dużo pracy - komentuje prezes klubu Eugeniusz Sroka. Stal Brzeg - KS Wichoś 64:41 (15:6, 8:8, 21:13, 20:14) Punkty: Marta Klementowska 16, Angelika Stefan 10, Aleksandra Lorenz 7, Sandra Lewkowicz 6, Aleksandra Prokop 2, Wiktoria Łozowiecka , Jagoda Kuduk, Katarzyna Sławińska , Natalia Kopiec, Magdalena Dźwilewska.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pokojowa na sezon Jelenia Góra Poszukujemy pokojowej do Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze. 📅 Praca do 30 września 📄 Umowa zlecenie 🕒 Elastyczny grafik Zainteresowane osoby p… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka