Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 2199
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Celebryci pojadą slalomem na stoku

Sobota, 26 lutego 2011, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Accipiter
SZKLARSKA PORĘBA: Celebryci pojadą slalomem na stoku
Fot. Organizator
Dzisiaj na stoku Ski Arena Szrenica w Szklarskiej Porębie rusza impreza „Gwiazdy na śniegu”, której organizatorem jest radiowa Trójka i Urząd Miasta Szklarska Poręba. W narciarskim slalomie gwiazd wystartują dziennikarze, aktorzy grający w popularnych serialach i inne znane „twarze”.

Rokrocznie Szklarska Poręba zaprasza ulubieńców z radia i telewizji do narciarskiej rywalizacji w slalomie gwiazd na Szrenicy. W tegorocznych zawodach zmagać się będą narciarze zjazdowi i snowboardziści, a w dodatkowych konkurencjach startują także dzieci i przyjaciele gwiazd.

W programie między innymi: godz. 11.00 - wyjazd I sekcją wyciągu do stacji pośredniej, wjazd wyciągiem orczykowym na trasę zjazdową, godz. 12.00 - rozpoczęcie zawodów na Hali Szrenickiej: slalom gigant przejazdy i godz. 15.00 na dolnej stacji - dekoracja.

Do udziału w imprezie zgłosiła się cała plejada osób znanych z radia, telewizji i gazet. Są wśród nich dziennikarze radiowej „Trójki” (Michał Gąsiorowski, Sylwia Hejj, Paweł Homa, Robert Kantereit, Marcin Łukawski, Piotr Metz, Dariusz Pekałowski, Paweł Sołtys i Elżbieta Walendzik), dziennikarze TVP (Grzegorz Brzozowicz, Katarzyna Dowbor, Jarosław Kulczycki, Agata Passent, Marzena Sienkiewicz i Dorota Warakomska) aktorzy (Waldemar Błaszczyk, Alicja Borkowska, Rafał Cieszyński, Andrzej Deskur, Piotr Gąsowski, Ewa Gorzelak, Monika Jarosińska, Elżbieta Jędrzejewska, Tomasz Karolak, Małgorzata Lewińska, Jacek Łapot - lider kabaretu „Długi”, Michał Milowicz, Rafał i Marcin Mroczek, Mirek Oczkoś, Piotr Polk, Małgorzata Pritulak, Robert Rozmus, Zdzisław Wardejn, Marta Wardyńska, Marek Włodarczyk i Piotr Zelt), scenarzyści (Cezary Harasimowicz), sportowcy (Tomasz Dziedzic, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie Iwona Guzowska, pięcioboistka Dorota Idzi, pięcioboista nowoczesny Arkadiusz Skrzypaszek), muzycy (Marcin Nowakowski) i piosenkarze (Krzysztof KASA Kasowski, Dorota Miśkiewicz i Magda Umer). Przebieg sportowych zmagań oraz pokonkursowe świętowanie będzie relacjonował Michał Olszański.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group