Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 22 listopada
Imieniny: Marka, Stefana
Czytających: 9307
Zalogowanych: 55
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

WIEDEŃ: Carlos Astol w Chalenge Cup trafił na zawodniczki Serbii

Wtorek, 11 listopada 2008, 17:22
Aktualizacja: Czwartek, 13 listopada 2008, 14:23
Autor: JEN
Po losowaniu w Wiedniu wiadomo, że nasze szczypiornistki spotkają się w 1/8 Challenge Cup w piłce ręcznej kobiet z ORK Vrnjacka Banja (Serbia).

Mecze tej rundy odbędą się 7/8. i 14/15. lutego przyszłego roku. Serbki w poprzedniej rundzie Chalenge Cup pokonały dwukrotnie: 28:18 i 32:18 Casalgrande Padana (Włochy).

W tabeli serbskiej ekstraklasy po 7. kolejkach przeciwnik naszych dziewcząt w 1/8 pucharu Chalenge Cup zajmuje drugie miejsce. W składzie ORK Vrnjacka Banja poza Serbkami (w tym reprezentantkami kraju: Jeleną Trifunovic, Zlatą Paplacko i Draganą Verają) grają dwie zawodniczki z Czarnogóry: Kristina Stamatovic i Jasna Petricevic. Serbki debiutuują w europejskich pucharach szczypiorniaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
422
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group