Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7635
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brzeg Dolny: Carlos Astol powalczy z finalistkami Chalenge Cup

Piątek, 8 sierpnia 2008, 21:53
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 2:16
Autor: JEN
Brzeg Dolny: Carlos Astol powalczy z finalistkami Chalenge Cup
Piłkarki ręczne Carlos Astol wyjadą w niedzielę (10 sierpnia) wcześnie rano do Brzegu Dolnego na dwa mecze z ubiegłorocznymi finalistkami europejskiego pucharu Challenge Cup – niemiecką drużyną VfL Oldenburg.

Pierwszy mecz rozegrają już o godz. 10, drugi o godz. 16. Rywalki będą chyba jeszcze bardziej wymagającym przeciwnikiem od Slavii Praga, bo wiadomo jaki jest poziom niemieckiej piłki ręcznej.

W zespole Oldenburga grają głównie z Niemki: Anna Badenhop, Birthe Barger, Kim Birke, Angie Birgit Geschke, Wiebke Kethorn, Sabrina Neuendorf, Julia Renner, Maike Schirmer, Carolin Schmele, Kathrin Scholl, Julia Wenzl i Barbara Hetmanek (ta ostatnia ma swojsko brzmiące nazwisko) oraz dwie Rosjanki: Natalia Parchina i Tatiana Surkova oraz Norweżka Fagerhus Haege.

Jak powiedział trener Crlos Astol - Zdzisław Wąs budowany na nowo zespół musi się zgrać przed wszystkim w obronie ze względu na brak Katarzyny Jeż i Anny Dyby. Niezbędne jest pozyskanie kołowej i zanim do tego dojdzie na tej pozycji będą próbowane różne zawodniczki. Nadal w drużynie brak liderki, która potrafi pociągnąć zespół do walki w ciężkich chwilach.

O wynikach tego dwu meczu poinformujemy w niedzielę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group