Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9339
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Było o harcerstwie i dziennikarstwie

Niedziela, 23 sierpnia 2020, 6:01
Aktualizacja: Środa, 26 sierpnia 2020, 8:11
Autor: WAC
Piechowice: Było o harcerstwie i dziennikarstwie
Fot. Grzegorz Koczubaj
To była dobra okazja do spotkania i rozmowy o dziennikarstwie i harcerstwie. W miniony piątek (21.08) w Piechowickim Ośrodku Kultury odbył się benefis Roberta Zapory.

Okazją był podwójny jubileusz Roberta Zapory, który w tym roku obchodzi 25 – lecie pracy harcerskiej i 20 – lecie pracy zawodowej. Spotkanie rozpoczęło się od niespodzianki dla bohatera dnia jaką było odtworzenie sondy przeprowadzonej wśród mieszkańców Piechowic, którzy wypowiadali się na jego temat. Potem rozmawiano o blaskach i cieniach pracy dziennikarskiej. W dyskusji brali udział goście specjalni benefisu - himalaiści Rafał Fronia i Piotr Tomala.

W dalszej części imprezy R. Zapora, pełniący funkcję komendanta Hufca Karkonoskiego Związku Harcerstwa Polskiego opowiadał o swojej drodze do harcerstwa. Nie zabrakło kilku ogniskowych piosenek, zaśpiewanych z towarzyszeniem gitary. Na koniec wszyscy przenieśli się do galerii wystawowej POK, gdzie można było zobaczyć wystawę zdjęć Roberta Zapory, ilustrujących różne aspekty pracy dziennikarskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

17
65%
Cieszy
3
12%
Hahaha
4
15%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group