Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6314
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Było niczym w Paryżu

Poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 12:36
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2020, 10:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Było niczym w Paryżu
Fot. Przemek Kaczałko
Niedzielne popołudnie w Parku Zdrojowym w Cieplicach upłynęło przy muzyce zespołu Five Up wraz z solistami. Koncert pod hasłem "Wieczór w Paryżu" zgromadził przy Muszli Koncertowej wielu kuracjuszy i mieszkańców.

Na scenie Muszli Koncertowej wystąpił zespół Five Up oraz soliści: Alicja Wiłkowska, Krzysztof Pachołek. Koncert poprowadziła Dominika Łukasiewicz. Zgromadzeni w Parku Zdrojowym mieli okazję posłuchać muzyki francuskiej.

Five Up występuje w składzie: Zuzanna Niedźwiecka, Łukasz Wilczura, Dominika Łukasiewicz, Michał Kanawka, Joanna Liszka, Jakub Bogdanowicz.

To klasyczny kwintet dęty, który w zależności od projektu nawiązuje współpracę z innymi muzykami, artystami: perkusistami, wokalistami, tancerzami. Naszą dewizą jest stworzenie świeżego spojrzenia na zespół złożony z klasycznych instrumentów oraz pielęgnowanie tradycji wykonawczych minionych epok w historii muzyki - mówią o swojej formacji członkowie zespołu.

W ramach Letnich Koncertów Promenadowych, organizowanych przez Zdrojowy Teatr Animacji - przed nami kolejny występ. W niedzielę (23.08) o godz. 16:00 przyjdzie czas na swing, jazz i muzykę filmową w wykonaniu AMA Trio.

Twoja reakcja na artykuł?

20
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group