Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 14714
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Byłeś świadkiem tego wypadku – zadzwoń

Sobota, 1 czerwca 2013, 8:36
Aktualizacja: 8:38
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 15 maja br. około godziny 13.00 w Siedlęcinie na ul. Górnej, w pobliżu posesji 86 (krajowa 3), w którym mogło dojść do potrącenia mężczyzny przez nieustalony pojazd. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.

- Osoby, które widziały przebieg tego wypadku proszone są o kontakt z policją. W szczególności proszony jest o to kierowca samochodu dostawczego koloru jasnego, który stał zaparkowany na placu przed stacją paliw - apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ul. Armii Krajowej 22, pokój nr 11, tel. 75/7520312 lub 75/7520231 (sekretariat) lub 997.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
793
Tak
70%
Nie
20%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
 
Pogoda
W weekend czekają nas nawet przymrozki
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze
 
Aktualności
SOR już po remoncie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group