Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 11610
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Byle do wiosny!

Wtorek, 26 marca 2019, 7:04
Aktualizacja: Czwartek, 28 marca 2019, 8:19
Autor: WAC
Mysłakowice: Byle do wiosny!
Fot. GOK
Soliści oraz grupy reprezentujące przedszkola oraz szkoły z gminy Mysłakowice oraz okolic wystąpiły w minioną sobotę (23.03) na na Festiwalu Piosenki Turystycznej "Byle do wiosny”, który odbywał się w mysłakowickim Gminnym Ośrodku Kultury.

Konkurs wokalny, który w tym roku obchodził swoje ósme urodziny tradycyjnie odbywa się na powitanie wiosny. Jego organizatorzy to: Urząd Gminy w Mysłakowicach, tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury oraz drużyna ZHP WDH "Strumień".

Na scenie swoje talenty wokalne zaprezentowali: przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach, Szkoły Podstawowej z Oddziałami integracyjnymi w Łomnicy, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce, Szkoły Podstawowej im. Ratowników Górskich w Karpaczu, Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach oraz grupa 0a z Łomnicy, 77 Gromada Zuchowa "Złote Rybki" i 104 WDH "Strumień". Ich popisy oceniało jury, w skład którego weszły: Agnieszka Birulo, Krystyna Śliwka oraz Magdalena Wygnańska.

Oczekiwanie na wyniki umilił występ Trio ze Szkółki Muzycznej Tomasza Trajnowicza, prowadzącego Studio Muzyczne ASM i zajęcia gitarowe w GOK-u.

W kategorii przedszkolaków wspólnie pierwsze miejsce zajęły grupy: "Biedronki" z Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach, "Misie" z Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach i 0a ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi z Łomnicy.

W kategorii klas I – III (grupy) wygrał zespół "Stars" z SP im. Marii Konopnickiej z Sosnówki przed 77 Gromadą Zuchową "Złote Rybki" i Kwintetem z SP Mysłakowice. W gronie solistów jury najwyżej oceniło występ Mai Fular i Kornelii Sidorowskiej (obie SP im. Marii Konopnickiej z Sosnówki).

W gronie zespołów z klas IV – VII i gimnazja wygrał Zespół Wokalny z SP z Oddziałami Integracyjnymi z Łomnicy przed 104 ZHP WDH "Strumień". Najlepszymi solistami byli Piotr Marciniak z SP im. Ratowników Górskich w Karpaczu i Aleksandra Postek z SP z Oddziałami Integracyjnymi z Łomnicy. Drugie miejsca zajęli Michał Kamiński z 104 ZHP WDH "Strumień" i Wiktoria Tyczyńska z SP im. Marii Konopnickiej z Sosnówki.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2232
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
8%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
Aktualności
Na razie szaro, może będzie kolorowo
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
 
Turystyka
Kluski karkonoskie za 43 zł
 
Aktualności
Nowy dyrektor Książnicy Karkonoskiej
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group