Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6930
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Była „Biedronka” za fortunę

Sobota, 20 września 2008, 8:20
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Była „Biedronka” za fortunę
Fot. TEJO
Czy opustoszały od kilku miesięcy lokal po sklepie spożywczym zmieni właściciela, który go zagospodaruje? Tak, o ile znajdzie się chętny na zainwestowanie co najmniej trzech milionów dwustu tysięcy złotych.

Data przetargu oraz kwota wadium, jaką będą musieli wpłacić uczestnicy negocjacji nie są jeszcze znane. Niedawno temu na przeszklonej części lokalu przy ulicy Różyckiego pojawił się baner z informacją o wystawieniu obiektu na sprzedaż.

- Powierzchnia lokalu to 646 metrów kwadratowych, a przyszły właściciel będzie go mógł wykorzystać do celów ogólnoużytkowych – powiedziała nam Ewa Buzek z Wydziału Geodezji Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Była Biedronka opustoszała kilka miesięcy temu, kiedy na ulicy Ogińskiego nieopodal targu pojawił się kolejny oddział z tej samej sieci sklepów „Biedronka”. Po zamknięciu sklepu mieszkańcy dzwonili do naszej redakcji z informacją o marnotrawstwie przez urząd miasta energii elektrycznej, która wykorzystywana była do oświetlania lokalu początkowo w dzień i w nocy.

Starsi mieszkańcy Zabobrza pamiętają lata, kiedy działała tu „Jutrzenka”, jedyna w latach 70. i 80. restauracja pośród wielkiej płyty. W placówce żywiło się wielu jeleniogórzan, bo sprzedawano tu obiady abonamentowe. Na piętrze funkcjonowała najpierw kawiarnia, a później – drink bar.

Teraz jeleniogórzanie z niecierpliwością czekają na to, co ma się tam pojawić.
O szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży zainteresowani mogą pytać w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Gruntami UM w Jeleniej Górze lub pod numerem telefonu: 075 64 73 228.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group