Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11492
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Była „Biedronka” za fortunę

Sobota, 20 września 2008, 8:20
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Była „Biedronka” za fortunę
Fot. TEJO
Czy opustoszały od kilku miesięcy lokal po sklepie spożywczym zmieni właściciela, który go zagospodaruje? Tak, o ile znajdzie się chętny na zainwestowanie co najmniej trzech milionów dwustu tysięcy złotych.

Data przetargu oraz kwota wadium, jaką będą musieli wpłacić uczestnicy negocjacji nie są jeszcze znane. Niedawno temu na przeszklonej części lokalu przy ulicy Różyckiego pojawił się baner z informacją o wystawieniu obiektu na sprzedaż.

- Powierzchnia lokalu to 646 metrów kwadratowych, a przyszły właściciel będzie go mógł wykorzystać do celów ogólnoużytkowych – powiedziała nam Ewa Buzek z Wydziału Geodezji Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Była Biedronka opustoszała kilka miesięcy temu, kiedy na ulicy Ogińskiego nieopodal targu pojawił się kolejny oddział z tej samej sieci sklepów „Biedronka”. Po zamknięciu sklepu mieszkańcy dzwonili do naszej redakcji z informacją o marnotrawstwie przez urząd miasta energii elektrycznej, która wykorzystywana była do oświetlania lokalu początkowo w dzień i w nocy.

Starsi mieszkańcy Zabobrza pamiętają lata, kiedy działała tu „Jutrzenka”, jedyna w latach 70. i 80. restauracja pośród wielkiej płyty. W placówce żywiło się wielu jeleniogórzan, bo sprzedawano tu obiady abonamentowe. Na piętrze funkcjonowała najpierw kawiarnia, a później – drink bar.

Teraz jeleniogórzanie z niecierpliwością czekają na to, co ma się tam pojawić.
O szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży zainteresowani mogą pytać w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Gruntami UM w Jeleniej Górze lub pod numerem telefonu: 075 64 73 228.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
890
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group