Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7850
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Był szafing, będą porady diabetyka

Poniedziałek, 6 października 2014, 8:45
Aktualizacja: 8:48
Autor: Angela
Jelenia Góra: Był szafing, będą porady diabetyka
Fot. Organizator
Po pierwszym szafingu są już uczestnicy spotkań Klubu dla Rodzica z Jeleniej Góry, którzy następną taką akcję planują na wiosnę. Rodzice wymieniali się ubrankami dla dzieci lub mogli taką odzież kupić za niewielkie pieniądze. A następne spotkanie, tym razem z diabetykiem, odbędzie się już 14 października o godz. 17.30 w Czekoladziarni.

- Rozmawiać będziemy o dietach kobiet w ciąży, w czasie karmienia piersią, ale również o dietach które pozwolą nam wrócić do formy przed ciąży - mówi Anita Radwan – ale także o odżywianiu małych dzieci, jak również całej rodziny. Zapraszamy do zapisów: klubdlarodzica@poczta.onet.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Zapisy trwają do 7 października – dodaje.

W ostatnim czasie rozstrzygnięty został konkursu na nazwę klubu. Konkurs wygrała Anna Lubowińska. Zgodnie z jej pomysłem, klub będzie nazywał się… Klub dla Rodzica - Ciuciubabka.

- Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie swoich pomysłów i udział w zabawie – mówią organizatorzy i już zapowiadają konkurs na logo klubu!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group