Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8961
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: BWA zaprasza na „Nieskończoność”

Piątek, 16 września 2011, 11:31
Aktualizacja: 11:32
Autor: BWA
JELENIA GÓRA: BWA zaprasza na „Nieskończoność”
Fot. BWA
Izabela Chamczyk pokaże dziś w Biurze Wystaw Artystycznych swoje performance. Będzie też spotkanie z artystką, prezentacja dokumentacji oraz dyskusja. Początek o godz. 18. Wszystko pod tytułem „Nieskończoność”.

Izabela Chamczyk jest malarką i performerką młodego pokolenia. Pracuje w wielu mediach nieustannie redefiniując ich granice, w ideę jej działań niezmiennie wpisane są silne emocje. Absolwentka Akademii Sztuki Pięknych we Wrocławiu, kierunek malarstwo - dyplom z wyróżnieniem (2009r.), w latach 2007/2008 w ramach wymiany międzyuczelnianej zdobywała doświadczenia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w Pracowni Malarstwa prof. wizytującego Dominika Lejmana.

Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Stypendium Młoda Polska 2010r.) oraz czasopisma Artluk (Stypendium dla Młodego Twórcy 2009r.). Izabela Chamczyk tworzy sztukę procesualną, która odbywa się w czasie i przestrzeni (np. publicznej). W 2010 roku była nominowana do nagrody WARTO Gazety Wyborczej. Wydarzenie w BWA poprowadzi Piotr Stasiowski.

Spotkanie zorganizowano w ramach cyklu edukacyjnego Miasto, nie-miasto, na który składają się: warsztaty, performance oraz panele dyskusyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group