Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 7320
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Bus w opałach na śliskiej „trójce”

Poniedziałek, 27 września 2010, 10:14
Aktualizacja: 15:23
Autor: Angela
Po godzinie 9.00 na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba doszło do poważnie wyglądającej, ale niegroźnej w skutkach kolizji. Mieszkanka Wilkowyj za kierownicą busa nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad pojazdem. Auto najpierw uderzyło w krawężnik, a następnie wywróciło się na bok. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na krajowej trójce na feralnym łuku drogi nieopodal hotelu Las w Szklarskiej Porębie. Kierująca fordem transitem jechała od Szklarskiej Poręby w kierunku Jeleniej Góry.

– W wyniku nadmiernej prędkości niedostosowanej do warunków panujących na drodze kobieta straciła panowanie nad samochodem i wypadła z jezdni. Pojazd obrócił się, zjechał na bok, uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok. W ten sposób znalazł się na pasie przeciwnym do kierunku jazdy – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Kobieta wiozła dwóch pasażerów: nikomu nic się nie stało. Mieszkankę Wilkowyj ukarano mandatem i punktami karnymi. Policja ostrzega, że jezdnie są mokre i śliskie. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, rozwagę i rozsądek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group