Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11458
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bursa Szkolna nr 1 w szóstej edycji „Wielka paka dla dziecka”

Wtorek, 25 listopada 2014, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Org
Jelenia Góra: Bursa Szkolna nr 1 w szóstej edycji „Wielka paka dla dziecka”
Fot. Organizatorzy
Już po raz szósty ruszyła mikołajkowa akcja charytatywna pod hasłem „Wielka Paka dla Dzieciaka”. Projekt, którego pomysłodawcą i koordynatorem jest Dorota Mazur, organizuje Bursa Szkolna Nr 1 w Jeleniej Górze, a przedsięwzięcie to ma na celu zbiórkę zabawek, słodyczy oraz funduszy na rzecz dzieci objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

Młodzież i wychowawcy bursy są bardzo zaangażowani w pozyskiwanie darów i datków, a w swojej akcji są wspierani przez jeleniogórskie szkoły i przedszkola. Przede wszystkim przez: Szkoły Podstawowe nr 2, 10 i 11, Gimnazjum nr 1 oraz popularny „Żerom”, Przedszkole nr 13, 27, Król Maciuś, Happy Kids i Bajkę.

W tym roku do projektu włączył się również 1-ligowy Klub Koszykarski MKS-MOS KARKONOSZE Jelenia Góra. Organizatorzy maja nadzieję, że do zbiórki przyłączy się także wielu ludzi dobrej, którzy pomogą nam sprawić, aby i te dzieci miały swój radosny dzień Św. Mikołaja.

Specjalnie przygotowane puszki można znaleźć w „Chacie za wsią”, w salonie fryzjerskim „Beauty & Hair”, w zakładach kosmetycznych „Free Style”, a upominki rzeczowe przyjmowane są siedem dni w tygodniu 24 h na dobę w Bursie Szkolnej Nr 1 przy ulicy Kilińskiego 5/7. Każdy dar jest cenny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
835
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group